Vypratávanie a likvidácia

img

Ponuka služieb

Chcete sa zbaviť starého nábytku, vypratať byt alebo firmu?

Vypratávame a likvidujeme už od jedného kusu až po celé byty, domy, kancelárie. Našim cieľom je Vám to uľahčiť, aby ste nemali starosti a mohli sa zatiaľ venovať svojim povinnostiam. Likvidujeme a vypratávame komplet zariadené byty, vrátane celého obsahu skríň, sekretárov a postelí. Kilometre vrámci pobočky neplatíte, iba jednorázový výjazd. Patríme k najlacnejším, nakoľko nie sme platcami DPH a neúčtujeme to pri konečnej cene ako väčšina firiem.

Pracujeme bez príplatkov za víkendy, sviatky či poschodia. Obhliadka a cenová ponuka je ZADARMO. Ak nieje možná obhliadka, tak stačí vyplniť formulár a pridať fotky. Vyplňte formulár pravdivo, ináč sa cena môže líšiť, nakoľko by to mohlo trvať dlhšie. Neváhajte a obráťte sa na nás, prajeme pekný deň Sťahovanie BLESKOVKA.

Cenník

Popis/cena
1-izbový byt
119,-€
2-izbový byt
159,-€
3-izbový byt
239,-€
4-izbový byt
329,-€
Garáž
89,-€
Pivnica
79,-€
Sed. súprava, manž. posteľ
1 ks, 40,- až 60,-€
Chladnička, práčka
1 ks, 15,-€
Obývacia stena
40,- až 80,-€
Váľanda, skriňa, stôl
1 ks, 15,-€
Stavebný odpad (vrece)
5,-€

Cena obsahuje baliace práce, ľahkú montáž a demontáž a nosenie po schodoch. Cena neobsahuje baliaci materiál, stojné vozidla 15,- eur/hod, prácu zamestnancov 8,- eur/hod/osobu. Minimálny výjazd v rámci pobočky je 50,- eur. Zrušenie zákazky päť dní a menej ako je dohodnutý termín sťahovania sa účtuje 50% z vykalkulovanej ceny, nakoľko to môže súvisieť s odmietnutím iného zákazníka.

Nie sme platcami DPH.

Vyplňte kontaktný formulár a získajte cenovú ponuku ZADARMO.

Kontaktný formulár

Alebo volajte 7 dní v týždni. +421 944 811 802