Objednávka

Kontaktujte nás telefonicky 0940 870 807 alebo e-mailom info@stahovanie-bleskovka.sk s Vašou požiadavkou o aké sťahovacie služby by ste mali prípadný záujem. V prípade potreby a Vášho záujmu vykonáme nezáväznú a bezplatnú obhliadku v sťahovaných priestoroch, ktorú si vopred dohodneme v termíne, ktorý Vám bude vyhovovať. V prípade, že budete súhlasiť s cenovou ponukou, záväzne Vám rezervujeme termín sťahovania.

Pobalenie nábytku a osobných vecí

Presný príchod našich zamestnancov na miesto sťahovania v dohodnutý termín. Vynesenie nášho vlastného baliaceho materiálu a krabíc na sťahovanie. Postupné dôkladné zabalenie vecí s opatrnosťou, aby sa pri sťahovaní nepoškodili. Na zabalenie používame najmä streč fóliu, bublinkovú fóliu, kartónové krabice, krabice na šaty, lepiace pásky, ochranné rohy a PVC vrecia.

Znesenie a naloženie

Naši vyškolení zamestnanci po dôkladnom pobalení, začínajú s nakladaním. Ako prvé sa naložia do auta veľké a ťažké kusy nábytku. Na bezpečné znesenie po schodoch využívame sťahovacie popruhy. Nábytok v aute zaistíme a bezpečne prevezieme na dohodnuté miesto

Vynesenie a rozmiestnenie nábytku

Nábytok Vám bezpečne vynesieme, vybalíme a rozmiestnime podľa Vašich predstáv. V prípade potreby demontovaný nábytok zmontujeme. Použitý obalový materiál spolu s nepotrebnými vecami odvezieme na zberný dvor. Sťahovanie je úspešne dokončené a vybavíme formality..

Prečo si vybrať našu spoločnosť?

 • GARANTOVANÉ VÝHODY

  -obhliadky priestorov ZDARMA
  -nezáväzná cenová ponuka ZDARMA
  -bez príplatkov za víkendy a sviatky
  -bez príplatkov za poschodia
  -bez príplatkov za dopravu

 • FÉROVÉ JEDNANIE

  -prehľadné ceny a žiadne skryté príplatky
  -našou prioritou je bezpečnosť pri práci aj preprave
  -profesionálne vybavenie na sťahovanie
  -sme k dispozícii 24/7
  -montáž a demontáž ZDARMA

Zrušenie zákazky

Zrušenie zákazky päť dní a menej ako je dohodnutý termín sťahovania sa účtuje 50% z vykalkulovanej ceny, nakoľko nám vznikajú náklady a môže to súvisieť s odmietnutím iného zákazníka.

!