Sťahovanie firiem a kancelárií

img

Ponuka služieb

Vieme, že sťahovanie je stresujúce obdobie. Nezaťažujte sa a oslovte profesionálov. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku až po celé firmy, sklady, kancelárie. Či už ide o jedno pracovné miesto alebo celú firmu náš prístup sa nemení „Náš zákazník, náš pán!“ Našim cieľom je Vám to uľahčiť, aby ste nemali starosti a mohli sa zatiaľ venovať svojmu podnikaniu.

O Vaše sťahovanie sa postaráme od A-Z. Všetko dôkladne zabalíme, bezpečne znesieme a vynesieme a rozmiestnime podľa Vašich predstáv. Keby ste potrebovali po sťahovaní sa zbaviť starého nábytku, tak ho zlikvidujeme za Vás. Kilometre vrámci pobočky neplatíte, iba jednorázový výjazd.

Pracujeme bez príplatkov za víkendy, sviatky či poschodia. Obhliadka a cenová ponuka je ZADARMO. Ak nieje možná obhliadka, tak stačí vyplniť formulár a pridať fotky. Vyplňte formulár pravdivo, ináč sa cena môže líšiť, nakoľko by to mohlo trvať dlhšie. Neváhajte a obráťte sa na nás, prajeme pekný deň Sťahovanie BLESKOVKA.

Cenník

Popis/cena
1-pracovné miesto komplet
od 19,90-€
1-pracovné miesto len nábytok
od 14,90-€
1-pracovné miesto bez nábytku
od 9,90-€
1-kancelária komlet
od 39,90-€

Pracovné miesto obsahuje 1ks pracovný stôl, 1ks stolička, 1ks kontajner, 1ks skriňa, 1ks PC 5ks krabíc.

Cena neobsahuje baliaci materiál, stojné vozidla 15,- eur/hod, prácu zamestnancov 8,- eur/hod/osobu. Minimálny výjazd v rámci pobočky je 50,- eur.

Zrušenie zákazky päť dní a menej ako je dohodnutý termín sťahovania sa účtuje 50% z vykalkulovanej ceny, nakoľko to môže súvisieť s odmietnutím iného zákazníka

Nie sme platcami DPH.

Vyplňte kontaktný formulár a získajte cenovú ponuku ZADARMO.

Kontaktný formulár

Alebo volajte 7 dní v týždni. +421 944 811 802