Sťahovanie bytov a domov

img

Ponuka služieb

Vieme, že sťahovanie je stresujúce obdobie. Nezaťažujte sa tým a oslovte profesionálov. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku až po rodinné domy, sklady, garáže. Či už ide o garsónku alebo celý 4-izbový byt náš prístup sa nemení „Náš zákazník, náš pán!“ Našim cieľom je Vám to uľahčiť, aby ste nemali starosti a mohli sa zatiaľ venovať svojim povinnostiam.

O Vaše sťahovanie sa postaráme od A-Z. Všetko dôkladne zabalíme, bezpečne znesieme a vynesieme a rozmiestnime podľa Vašich predstáv. Keby ste sa po sťahovaní potrebovali zbaviť starého nábytku, tak ho zlikvidujeme za Vás. Kilometre vrámci pobočky neplatíte, iba jednorázový výjazd. Patríme k najlacnejším, nakoľko nie sme platcami DPH a neúčtujeme to pri konečnej cene ako väčšina firiem.

Pracujeme bez príplatkov za víkendy, sviatky či poschodia. Obhliadka a cenová ponuka je ZADARMO. Ak nieje možná obhliadka, tak stačí vyplniť formulár a pridať fotky. Vyplňte formulár pravdivo, ináč sa cena môže líšiť, nakoľko by to mohlo trvať dlhšie. Neváhajte a obráťte sa na nás, prajeme pekný deň Sťahovanie BLESKOVKA.

Cenník

Popis/pracovníci/cena
1-izbový byt do 10m3
2 prac., od 48,-€
2-izbový byt do 18m3
2 prac., od 96,-€
3-izbový byt do 22m3
3 prac., od 144,-€
4-izbový byt do 35m3
3 prac., od 192,-€
Rodinný dom cena dohodou

Cena obsahuje baliace práce, ľahkú montáž a demontáž a nosenie po schodoch. Cena neobsahuje baliaci materiál, stojné vozidla 15,- eur/hod, prácu zamestnancov 8,- eur/hod/osobu. Minimálny výjazd v rámci pobočky je 50,- eur. Zrušenie zákazky päť dní a menej ako je dohodnutý termín sťahovania sa účtuje 50% z vykalkulovanej ceny, nakoľko to môže súvisieť s odmietnutím iného zákazníka.

Nie sme platcami DPH.

Vyplňte kontaktný formulár a získajte cenovú ponuku ZADARMO.

Kontaktný formulár

Alebo volajte 7 dní v týždni. +421 944 811 802