Pobočka Pezinok

img

Sťahovanie Pezinok a okolie

Potrebujete presťahovať v mestských častiach Pezinka ako je Muškáť, Griňava, Cajla alebo Starý dvor? Naše služby poskytujeme v celom okrese Pezinka.

Vieme, že sťahovanie je stresujúce obdobie. Nezaťažujte sa tým a oslovte profesionálov. Sťahujeme už od jedného kusu nábytku až po rodinné domy, sklady, garáže. Či už ide o garsónku alebo celý 4-izbový byt náš prístup sa nemení „Náš zákazník, náš pán!“ Našim cieľom je Vám to uľahčiť, aby ste nemali starosti a mohli sa zatiaľ venovať svojim povinnostiam.

O Vaše sťahovanie sa postaráme od A-Z. Všetko dôkladne zabalíme, bezpečne znesieme a vynesieme a rozmiestnime podľa Vašich predstáv. Keby ste sa po sťahovaní potrebovali zbaviť starého nábytku, tak ho zlikvidujeme za Vás. Kilometre vrámci pobočky neplatíte, iba jednorázový výjazd. Patríme k najlacnejším, nakoľko nie sme platcami DPH a neúčtujeme to pri konečnej cene ako väčšina firiem.

Pracujeme bez príplatkov za víkendy, sviatky či poschodia. Obhliadka a cenová ponuka je ZADARMO. Ak nieje možná obhliadka, tak stačí vyplniť formulár a pridať fotky. Vyplňte formulár pravdivo, ináč sa cena môže líšiť, nakoľko by to mohlo trvať dlhšie. Neváhajte a obráťte sa na nás, prajeme pekný deň Sťahovanie BLESKOVKA

Vyplňte kontaktný formulár a získajte cenovú ponuku ZADARMO.

Kontaktný formulár

Alebo volajte 7 dní v týždni. +421 940 870 807